Formulář

  Připomínka k adresnímu místu
  Podání připomínky

  Přihlašuji se jako

  Kdo podává připomínku

  Adresní místa  Připomínku můžete také podat prostřednictvím odkazu z MAPY, který se objeví po kliknutí na příslušné adresní místo (pokud se připomínka týká pouze jednoho adresního místa).

  Předmět připomínky

  Poptal jsem od daného provozovatele infrastruktury službu ve vykázané rychlosti a ten mi do 4 týdnů od objednávky nezřídil přípojku ve vykázané rychlosti. Tuto komunikaci (případně prohlášení, že jsem poptal službu ústně) přikládám v příloze.

  Poptal jsem od daného operátora navýšení služby ve vykázané rychlosti a ten mi do 4 týdnů od objednávky nezřídil přípojku ve vykázané rychlosti. Tuto komunikaci (případně prohlášení, že jsem poptal službu ústně) přikládám v příloze.

  Předmět připomínky

  Od obyvatelů v obci jsem obdržel informaci, že poptali od daného operátora službu ve vykázané rychlosti a ten jim do 4 týdnů od objednávky nezřídil přípojku ve vykázané rychlosti. Tuto komunikaci operátora a obyvatele (případně prohlášení, že služba byla poptána ústně) k jednotlivým adresním místům přikládám v příloze.

  Od obyvatelů v obci jsem obdržel informaci, že poptávali od daného operátora navýšení služby ve vykázané rychlosti a ten jim do 4 týdnů od objednávky nezřídil přípojku ve vykázané rychlosti. Tuto komunikaci operátora a obyvatele (případně prohlášení, že služba byla poptána ústně) k jednotlivým adresním místům přikládám v příloze.

  Předmět připomínky

  Jsem srozuměn s textem první a třetí části VK a vyplním a odešlu tak soubor

  Jsem srozuměn s textem druhé a třetí části VK a vyplním a odešlu tak soubor/soubory

  Jsem srozuměn s textem čtvrté části VK a vyplním a odešlu tak soubor

  Jsem srozuměn s textem páté části VK a vyplním a odešlu tak soubor

  Popis situace, poznámka nebo komentář

  Přílohy

  Maximální velikost souboru je 35 MB. Celkový počet příloh 10. Podporované formáty: pdf, jpg, png, docx, txt, csv, xlsx

  V případě potřeby zaslání větších nebo většího množství příloh nebo potíží s odesláním formuláře se s námi spojte prostřednictvím e-mailu na adrese pripominky@mpo.cz.


  Kontakt


  Uveďte kontaktní osobu
  Takto označené položky jsou povinné.


  Odběr novinek

  Mám zájem o zasílání informací o zahájení dalších kol této VK a ad-hoc veřejných konzultací prostřednictvím výše uvedeného e-mailu.

  Pokud jste vybrali možnost Nemám připomínku, pouze se chci přihlásit k odběru novinek, budete vždy zařazeni k odběru novinek.


  To že jste člověk prokažte výběrem ikony letadlo.